+380 (48) 740-46-77

Навчальний онлайн-марафон з хроматографії

Безоплатний навчальний онлайн-марафон від компанії Restek стартує 24 жовтня 2023. 

Програма вебінарів

24 жовтня 2023

Початок об 11:00 (EEST).

Тема вебінару: “Усунення несправностей: походження піків-привидів у газовій хроматографії”

У газовій хроматографії (ГХ) іноді можна побачити пік, поява якого не очікується. Це так звані «піки-привиди», які виникають внаслідок різних процесів під час дослідження. Серед найпоширеніших причин — забруднення зразка, утворення нових компонентів у порту впорскування, забруднення газових ліній, генерування небажаних піків стаціонарною фазою або руйнування аналітів. Експерт з Нідерландів Яп де Зеув (Jaap de Zeeuw) розповість детально про різні джерела примарних піків, а також про те, як можна зменшити або повністю усунути їхнє утворення.   

Реєстрація на вебінар: https://register.gotowebinar.com/register/6707454129872990

31 жовтня 2023

Початок об 11:00 (EET)

Тема вебінару: “Методи прискорення ГХ за допомогою існуючого обладнання”

Існує кілька способів скоротити час аналізу. Все залежить від того, наскільки добре розділені компоненти в конкретному застосуванні. Найлегше дещо поступитися роздільною здатністю взамін на швидкість аналізу, використовуючи більшу швидкість газу або коротшу колонку. Якщо потрібно підтримувати точне розділення, слід зробити вибір між використанням водню як газу-носія або використанням капілярної колонки з меншим діаметром (або комбінувати ці способи). Важливо, що в новому методі має бути отримана та сама хроматограма (і порядок елюювання піків). Використовуючи транслятор методів EZGC, ви можете просто розрахувати необхідну для цього програму термостата. Крім того, за допомогою моделювача хроматограм ProEZGC можна побачити вплив будь-якого зміненого параметра, використовуючи комп’ютер.

Реєстрація на вебінар: https://register.gotowebinar.com/register/432254737963019606

7 листопада 2023

Початок об 11:00 (EET)

Тема вебінару: “Вибір і застосування колонок з різним внутрішнім діаметром в ГХ”

Існує досить багато діаметрів колонок, які використовуються в капілярній ГХ. Вибір діаметра колонки часто залежить від техніки впорскування, техніки детектування, намотування та типу зразка (газ або рідина). Історично діаметр капілярів із плавленого кремнезему коливався від 0,1 мм до 0,53 мм. Великі діаметри капілярів забезпечують набагато більший потік і високу навантажуваність, що робить їх ідеальними для перемикання клапанів/потоків, прямого впорскування та вільного простору. Менші діаметри мають вищу ефективність та гнучкість. На цьому вебінарі обговорюватиметься застосування та історія найпоширеніших капілярних колонок, які використовуються в ГХ.

Реєстрація на вебінар: https://register.gotowebinar.com/register/691123755606701911

14 листопада 2023

Початок об 11:00 (EET)

Тема вебінару: “Газова хроматографія низького тиску/вакуумна ГХ — надійне рішення, щоб пришвидшити втричі ГХ/МС аналіз”

У 2001 році була представлена нова концепція для прискорення газової хроматографії з використанням мас-спектрометрії (ГХ/МС). Техніка відома як LPGC (газова хроматографія низького тиску) або іноді називається «вакуумна ГХ». Метод передбачає використання коротких капілярних колонок діаметром 0,53 мм (безпосередньо підключених до входу мас-спектрометра), з’єднаних з рестрикційною колонкою на вході, що забезпечує високий вакуум всередині аналітичної колонки. У створених умовах було виконано дуже швидке розділення, оскільки швидкість газу-носія залежить від фактичного тиску всередині капіляра. Такий підхід скорочує час роботи втричі. Певне зниження ефективності в цьому випадку компенсується  швидкістю та надійністю. Оскільки використовується детектор МС, повне хроматографічне розділення не потрібне. У 2003 році ця методика була прийнята для швидкого скринінгу пестицидів в екстрактах зразків їжі, отриманих методом Quechers. На вебінаре обговорюватимуться основи LPGC і вплив, який метод має на хроматографічний аналіз, зокрема пестицидів у продуктах харчування. Загалом методика може бути застосована практично для всіх аналізів ГХ/МС.

Реєстрація на вебінар: https://register.gotowebinar.com/register/1071804367956788314

Усі вебінари проводитимуться англійською мовою. За запитом, учасники можуть отримати сертифікат про проходження.

Ведучий: Яп де Зеув (Jaap de Zeeuw), всесвітньо відомий спеціаліст із хроматографії. Має понад 40 років досвіду роботи, у тому числі 15 років у Restek і 26 років у Varian/Chrompack.

Э розробником багатьох колонок PLOT, а також перших зв’язаних PEG колонок. Має у своєму доробку понад 100 статей у галузі газової хроматографії, пов’язаних із технологією та застосуванням колонок. Запровадив нову методику ГХ для найшвидшої ГХ/МС із використанням вакууму всередині капіляра, на що було видано кілька патентів. Також виготовив найдовший капіляр із плавленого кремнезему, який був занесений до Книги рекордів Гіннеса.

У 2022 році заснував власну компанію CreaVisions, яка проводить майстер-класи та консультації у сфері газової хроматографії, а також спеціальні курси для науковців та технічних спеціалістів, присвячені методам креативного вирішення проблем та генерування нових ідей шляхом нестандартного мислення.

Лабораторне обладнання SocTrade | Мапа сайту
Дизайн сайту — «Sponge»